Pokoje

Villa BB Banino

Noclegi

Villa BB oferuje najwygodniejsze noclegi niedaleko Gdańska. Nasze pokoje to gwarancja komfortowego snu w niezwykle przyjemnym otoczeniu.

Pokoje wyposażone są w telewizory LCD, internet bezprzewodowy, stolik roboczy, czy wodę mineralną. Dla bezpieczeństwa oraz zdrowia naszych gości pokoje wyposażyliśmy w rekuperatory powietrza, służące jego oczyszczaniu, co szczególnie ważne jest w przypadku alergików.

Dużym atutem naszego pensjonatu są noclegi blisko lotniska w Gdańsku. Możecie Państwo wypocząć tu po męczącej podróży, jak i odpocząć przed wylotem, a także odświeżyć się we własnej łazience wyposażonej w niezbędne kosmetyki.

Korzystając z usług naszego pensjonatu, mogą liczyć Państwo na noclegi z możliwością zamówienia śniadania, a także przyjemny relaks w pięknie urządzonych i znakomicie wyposażonych pokojach. To miejsce, w którym strudzeni podróżą, zwiedzaniem, czy konferencją biznesową wypoczniecie idealnie. Znajdziecie tu również miejsce do pracy i rozrywki. Przestronne wnętrze pokoju oraz znakomite wyposażenie sprawi, że poczujecie się tu równie dobrze jak we własnym domu.

Do dyspozycji Państwa są komfortowe ergonomiczne i przestronne pokoje. Wszystkie zostały urządzone z wyjątkową dbałością o szczegóły.

Pokoje klasyczne Villa BB

POKOJE KLASYCZNE

Łóżko queen-size, telewizor LCD, rekuperacja powietrza – wskazana dla alergików, stolik do pracy, łazienka z suszarką do włosów, szamponem oraz żelem pod prysznic, darmowa woda mineralna, dostęp do szybkiego Internetu bezprzewodowego.

Pokoje Lux Villa BB

POKOJE LUX

Łóżko queen-size, telewizor LCD, rekuperacja powietrza – wskazana dla alergików, zestaw do parzenia kawy i herbaty, stolik do pracy, łazienka z suszarką do włosów, szamponem oraz żelem pod prysznic, darmowa woda mineralna, dostęp do szybkiego Internetu bezprzewodowego, duża przestrzeń.