Dla biznesu

Villa BB Banino

Korzystna oferta dla podróżujących służbowo

Hotel Villa BB to idealne miejsce na pobyt związany z podróżą służbową, delegacją czy konferencją, która odbywa się w Trójmieście i okolicach.

Oferujemy nocleg w atrakcyjnej biznesowo lokalizacji w okolicach Trójmiasta – Gdańska, Gdyni i Sopotu. Konkurencyjne ceny, nowoczesny funkcjonalny obiekt, przestronne i przytulne pokoje oraz bezpłatny bezprzewodowy szybki Internet to tylko niektóre z wielu atutów naszego pensjonatu.

Możesz zarówno zarezerwować pokój indywidualnie jak i poprosić swojego pracodawcę o skontaktowanie się z nami w celu otrzymania specjalnej oferty przygotowanej dla klientów biznesowych. Atrakcyjne zniżki dla firm, które zdecydują się współpracować z nami na stałe, mogą jeszcze obniżyć koszty Twoich rezerwacji w Villa BB.

Pensjonat Villa BB to miejsce dla ludzi aktywnych, dynamicznych, ceniących sobie komfort w podróży i jakość usług, ale jednocześnie nie chcących przepłacać za dodatkowe usługi, z których i tak nie będą mieli czasu skorzystać. Naszym Gościom oferujemy tanie pokoje, z łazienkami, telewizorem LCD, miejscem do pracy oraz wygodnym i komfortowym łóżkiem, smaczne śniadanie w formie bufetu oraz bezpieczne miejsca parkingowe.