Atrakcje w Baninie

Villa BB Banino

Nasz pensjonat Villa BB w Baninie to nie tylko noclegi blisko lotniska w Gdańsku, ale i noclegi niedaleko Gdańska. Właśnie dlatego warto poznać atrakcje czekające na osoby spędzające tu urlop, jak i przebywające służbowo, czy wpadające na weekend.
Gdańsk wraz z Trójmiastem to aglomeracja, która przyciąga rzesze turystów. Znaleźć możecie tu Państwo zróżnicowaną rozrywkę, odpowiednią dla ludzi w różnym wieku oraz o różnym statusie. Samo miasto kusi atrakcjami kulturalnymi takimi jak chociażby kino, czy teatr. Nocując w naszym pensjonacie, warto skorzystać z okazji i wybrać się do Teatru Wybrzeże, Opery Batyckiej, czy Polskiej Filharmonii Bałtyckiej.

Sam Gdańsk oferuje ponadto znakomite jedzenie w licznych restauracjach, kuszących wyśmienitymi daniami. Spędzić można tu przyjemny wieczór, czy wspaniałe popołudnie, próbując specjałów regionalnej kuchni bałtyckiej.

Ze swojej strony oferujemy Państwu noclegi ze śniadaniem, które doda Wam pozytywnej energii na cały dzień. Warto więc wyruszyć wprost z Villi BB na poszukiwanie atrakcji, jakie czekają w Gdańsku i okolicach.